„Posiłek w szkole i w domu” to program wspierający w latach 2019-2023 organy prowadzące publiczne szkoły podstawowe w zakresie bezpieczeństwa warunków nauki, wychowania i opieki przez organizację stołów i miejsc spożywania posiłków.

Życzymy Wam, żeby nadchodzące wakacje były radosne, ciekawe, słoneczne i przede wszystkim bezpieczne.

Czerwiec w klasie I rozpoczął się imprezą z okazji Dnia Dziecka. W tym dniu braliśmy udział w grach i zabawach sportowych na terenie naszej szkoły. Były też pieczone kiełbaski, lody i inne słodycze.

16 czerwca 2021r. uczniowie z oddziału przedszkolnego i klas I- IV wybrali się wraz ze swoimi wychowawczyniami i opiekunami do Parku Nauki i Techniki „Explora Park” w Wałbrzychu.

Szczepienia uczniów w wieku 12-18 lat