19 lutego, w naszej szkole odbył się I Międzyszkolny Konkurs Wiedzy Ogólnej OMNIBUS, skierowany do uczniów kl. 4-8 szkół podstawowych w Jaworze. Do rywalizacji przystąpiło 45 śmiałków, którzy zaprezentowali rozległą wiedzę z takich dziedzin jak: język polski, matematyka, przyroda, sport i sztuka.
Konkurs podzielony był na dwie kategorie wiekowe i składał się z 3 rund. Po zaciętej rywalizacji wyłoniono 6 osób z największą liczbą punktów.
W kategorii uczniów kl. 4-6 przyznano:
🥇 1. miejsce dla Zofii Łyś ze Szkoły Podatawowej nr 1
🥈2. miejsce dla Laury Maciejewskiej ze Szkoła Podstawowa nr 5 im. Janusza Korczaka w Jaworze
🥉3. miejsce dla Alicji Zając ze Szkoły Podstawowej nr 4
W kategorii uczniów kl. 7-8 przyznano:
🥇1. miejsce dla Łukasza Kosiewicza ze Szkoła Podstawowa Nr 2 w Jaworze
🥈 2. miejsce dla Oskara Chmielewskiego ze Szkoła Podstawowa nr 1 im. Kornela Makuszyńskiego w Jaworze
🥉 3. miejsce dla Mateusza Krzemińskiego ze Szkoły Podstawowej nr 4
Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom oraz uczestnikom wrzechstronnej wiedzy!