Dziś tradycyjne andrzejki to ciekawy pomysł na zabawy integracyjne z dziećmi, dlatego też 29 listopada w tajemniczy świat magii przenieśli się uczniowie z klasy I
Na początku dzieci zapoznały się z tradycjami ANDRZEJEK a następnie każdy pod czujnym okiem wychowawczyni lał wosk przez dziurkę od klucza. Wyszły różne, niesamowite kształty przypominające samochody, zwierzęta, lalki, wróżki a nawet czajniczki.
Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby, dziecko, ludzie stoją i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 4 osoby, dziecko, ludzie stoją i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 6 osób, tabela i w budynku
Później zaczęły się różne wróżby, oczywiście z ,,przymrużeniem oka". Uczniowie dowiedzieli się kim zostaną w przyszłości, przebijali serduszko z imionami, losowali cyfry, owoce a także gwiazdy symbolizujące ich marzenia.
Może być zdjęciem przedstawiającym 7 osób, dziecko, ludzie siedzą, ludzie stoją i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 9 osób, ludzie siedzą, w budynku i tekst „网 MOJE MARZENIE”Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i stoi
 Czas pomiędzy wróżbami przeplatany byl  zabawami przy muzyce, zaś energię zapewnił poczęstunek przygotowany przez rodziców, a nawet każdy otrzymał galaretkę zrobiona na tę okazję przez mamę naszej Elizy.
Serdecznie dziękuję rodzicom za cudowne zaangażowanie w przygotowanie imprezy.
Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, dziecko, stoi i w budynku